Yeni Hesap Oluştur

Özdisan Elektronik Pazarlama San.Tic. Anonim Şirketi (“Özdisan Elektronik”)’nin iş başvurumun değerlendirilmesi için 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde (www.ozdisan.com ve ik.ozdisan.com ) internet Siteleri üzerinden doldurduğum başvuru formunda ve/veya Özgeçmişimde (CV) yer alan tüm kişisel verilerimi işlemesine Özdisan Elektronik ve iş ortakları ile paylaşılmasına onay veriyorum.

Paylaştığım Kişisel Verilerimin başvurumun olumsuz sonuçlanması halinde ileride açılacak pozisyonlar için Özdisan Elektronik ve DMY grup şirketleri tarafından değerlendirilmesini istiyor ve bu amaçla işlenmesine muvafakat ediyorum.

Özgeçmişimde yer alan referanslarım ile Şirketinizin iletişime geçebilmesi için, referanslardan Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında açık rıza tarafımca alınmış olup, size ilettiğim ve/veya özgeçmişimde yer alan referanslarımla iletişime geçilmesine, üçüncü kişilerle paylaşılmaması kaydı ile izin veriyorum.

Kişisel Verilerimin Özdisan Elektronik tarafından işlenmesine ve Kanun ve sair mevzuat uyarınca gerekli olan üçüncü kişiler ile paylaşılmasına onay veriyorum.